📢 Ще один яскравий день у пришкільному таборі "Барвінок"! 🌟

Сьогодні до вихованців пришкільного табору "Барвінок" завітали артисти Цирку Ліліпутів! 🤹‍♂️🎪 Веселі конкурси, інтерактив з публікою та цікаві номери підняли настрій нашим малятам, навіть попри тривогу. Це було справжнє свято, яке залишило незабутні враження у серцях дітей!

Також ми вітаємо наших юних переможців, які посіли III місця на дитячому турнірі з настільного тенісу «Вчимося перемагати» серед вихованців дитячих таборів! 🏓🏆 Молодці, ваші зусилля та старання не залишилися непоміченими!

А на завершення ще одного захопливого дня, представники ГО «Аваліст» провели розвантажувальні вправи та активності для психологічної підтримки наших діток. 🧘‍♀️🧘‍♂️ Це допомогло їм розслабитися та знайти внутрішню гармонію.

Ще один день у таборі "Барвінок" залишив дітям безліч яскравих вражень, нових знань та теплих спогадів! 💚

.