Вихователі та загони

З 5 по 22 червня 2023 року на базі закладу діяв пришкільний табір з денним перебуванням дітей «Барвінок». Директором табору була Редчук Лариса Олександрівна, її заступником - Суліменко Віолетта Олегівна.
Усього в таборі відпочивало 210 дітей з числа учнів 2-5 класів. Дітей об'єднали у вісім загонів:
І загін «Невгамовні»
Вихователі: Кльофас Г.В., Коломієць О.Ф., Дода Л.Г., Бадзюк В.В.;

ІІ загін «Краплинки»
Вихователі: Зайцева Л.С., Компанець О.В., Ярошевська В., Панченко Н.І.;

IІІ загін «Козачата»
Вихователі: Вовк Л.М., Шарапова Г.П., Варваріна Ю.Т., Варваріна О.І.;

ІV загін «Зелена планета»
Вихователі: Степаненко В.О., Шевченко С.В., Алєксєєва А.В., Бубелянчик М.В.;

V загін «Патрончик»
Вихователі: Головна І.В., Павлюк Т.І., Сиротіна О.Л., Мірчук Л.В.;

VІ загін «Сонцеграй»
Вихователі: Гусак Т.О., Матюха А.А., Циркун Г.С., Шаповал Я.Ю.;

VІІ загін «Ем-енд-Емс»
Вихователі: Наконечна Я.В., Саранчук В.В., Філонова І.Б., Бабчинська М.В.;

VІІІ загін «Friends»
Вихователі: Трач О.В., Дерегуз М.А., Джулай Т.В., Протосовицька О.В.

У таборі діти активно відпочиватимуть, будуть відвідувати заклади культури, розвиватимуть творчі здібності, нахили та уміння, удосконалюватимуть фізичні навички, виховуватимуть навички здорового способу життя.

Щоденно в таборі працюватимуть психолог Дремко І. П. та соціальний педагог Сокур С.С., які проводитимуть психологічні заняття з елементами тренінгу, що допомагатимуть дітям здружитися, пізнати себе, навколишній світ, бути розкутими, вільно почувати себе в колективі.