Мрія кожного вчителя нашої кафедри - це учні, які виявляють щирий інтерес до предмета, зокрема до математики, фізики та інформатики. Але як здійснити цю мрію?
Ефективність процесу викладання математики визначається багатьма факторами, але головна роль, звісно, належить учителю. Учитель - людина, з якою волею доль стикається дитина, а «у детей любовь к предмету начинается с любви к учителю». Саме тому кожен вчитель повинен бути творчою, розвиненою, комунікабельною, цікавою, освіченою в багатьох сферах особистістю. «Педагоги не можуть успішно когось учити, якщо в цей самий час не вчаться самі...» говорив Адольф Дістервег. Отож кожен з нас, вчителів, - це учень, який постійно вчиться, який знаходиться в постійному творчому пошуку.
У своїй роботі вчителі методичного об'єднання математики, фізики та технологій застосовують інноваційні технології навчання, виховання учнів. Розвивають їх творчі здібності, інтелектуальну чесність, критичність мислення, гнучкість розуму, що потрібно для прийняття об'єктивного рішення будь-якої життєвої задачі. Спонукають своїх вихованців вести продуктивну дослідницьку діяльність з математики, фізики та інформатики. Завдання наших вчителів - переконати кожного учня в тому, що навіть мінімальний рівень знань з точних наук піднімає його на вищий рівень людського спілкування. Знання стають засобом, а не метою, саме тому робота вчителів МО спрямована на створення широкого простору для прояву та реалізації дитячої ініціативи. Сьогодні наша формула роботи: «Бачити - освітню ситуацію, передбачати - майбутнє в дитині, діяти - на заздалегідь спланованих позиціях».
Кадровий потенціал закладу характеризується високим професійним рівнем учителів математики, фізики та інформатики. До складу методичного об'єднання входять 14 вчителів та 3 лаборантів.
Досягнення учителів нашої кафедри
- Майстер-клас «Виготовлення м'якої іграшки безшовним способом» на десятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2019», березень 2019 р.
- Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019», методичний посібник (у складі творчої групи), березень 2019 р.
- Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», майстер-клас «Виготовлення м'якої іграшки безшовним способом «Ladybug»», жовтень 2019 р.
- Одинадцята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019», майстер-клас «Виготовлення м'якої іграшки безшовним способом: ведмежатко While», березень 2020 р.
- Виступ на онлайн інструктивно-методичній нараді вчителів трудового навчання міста «Уроки трудового навчання з використанням технологій дистанційного навчання», грудень 2020
- Участь у четвертому загальноукраїнському конкурсі накращих проектів у сфері освіти дорослих, грудень 2020
- Участь та перемога на всеукраїнському конкурсі для вчительської спільноти: Кращий гендерно чутливий онлайн STEM урок, грудень 2020.