Профспільнота вчителів іноземних мов

1

Свою діяльність вчителі кафедри спрямовують на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів та засобів навчання та виховання дітей, а головне - на реалізацію принципу рівноправного діалогу між учителем та учнем.
У процесі роботи виправдали себе такі форми як моделювання уроків і проведення їх у мультимедійному класі, розвиток здібностей і природних обдарувань учнів, підвищення в учнів мотивації до навчання, розробка складних тем програми, ознайомлення вчителів із досягненнями психолого-педагогічної науки, прогресивним педагогічним досвідом, огляд новинок педагогічної та методичної літератури.
Робота членів кафедри відзначається активним упровадженням інтерактивних технологій. Найчастіше використовуються методи: «прес», «коло ідей», «мозковий штурм», симулятивні ігри та рольові ігри, робота у творчих групах. Учні школи беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах знавців англійської мови ‘Puzzle', ‘Greenwich' та німецької мови «Орлятко».
Напрями роботи вчителів кафедри: пошук шляхів підвищення ефективності уроку та професійної майстерності педагога, його відповідальності за навчання і виховання підростаючого покоління, підготовки учнів до життя; використання сучасних інформаційних технологій при навчанні іноземній мові; підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови за допомогою комп'ютерних технологій; творче опрацювання програмового матеріалу на основі використання різновидів лексичних, граматичних та мовленнєвих вправ; ефективні види діяльності на уроці, що допомагають активізувати пам'ять, увагу, уяву, знання, збагатити словниковий запас, оживити матеріал підручника для досягнення найкращих результатів в оволодінні англійською мовою; нові методичні підходи у навчанні учнів англійській мові; підбір аудіо-відео матеріалів для початкових, середніх та старших класі; підготовка груп учнів-старшокласників екскурсоводів для проведення екскурсій у шкільних музеях англійською мовою; проведення пошукової роботи, збір країнознавчих матеріалів з метою використання матеріалу на уроках і в позаурочний час; здобування навиків ділової мови на уроках та заняттях курсів за вибором; активізація роботи щодо обладнання навчальних кабінетів; удосконалення проведення предметного тижня.
На кафедрі працюють 18 вчителів: вчитель-методист - 2, старший вчитель - 2, спеціаліст вищої категорії - 3, спеціаліст І категорії - 2, спеціаліст ІІ категорії - 4, спеціаліст - 5.

Яворська Леся Василівна

Балух Ольга Володимирівна

Голова профспільноти вчителів іноземних мов.
Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти: «Метод портфоліо як ефективний засіб вивчення англійської мови»

Гнатенко Олена Андріївна

Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти: «Використання новітніх технологій навчання у процесі дистанційного навчання»

Джулай Тетяна Володимирівна

Категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти - "Методи ефективного викладання граматичного і лексичного матеріалу як основної складової успішного оволодіння іноземною мовою"

Марцинюк Тетяна Юріївна

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Тема самоосвіти: "Формування лексичних умінь школярів молодших класів у процесі реалізації компетентностей НУШ на уроках англійської мови"

Керівник гуртка
Моргунова Анна Миколаївна

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.
Тема самоосвіти: "Психологічна допомога в умовах воєнного часу."

Учитель англійської мови.
Пінчук Євгенія Савівна

Педагогічне звання- вчитель-методист.
Тема самоосвіти: "Формування комунікативної компетенції школярів на уроках англійської мови"

Вчитель німецької та англійської мов
Петровська Наталія Вікторівна

Категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти - "Застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках німецької мови."

Редчук Лариса Олександрівна

Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти: «Розвиток навичок читання в учнів молодшої школи»

Сішко Марина Леонідівна

Кваліфікаційна категорія - вища. Керівник гуртка «EnglishClub».
Тема самоосвіти: «Методи ефективного викладання граматичного і лексичного матеріалу як основної складової успішного оволодіння іноземною мовою»

Учитель англійської та німецької мов
Слободянюк Ірина Сергіївна
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - старший вчитель.
Тема самоосвіти: «Формування комунікативних компетенцій учнів на уроках англійської мови з використанням сучасних форм роботи і засобів ІКТ»
Стукаленко Лілія Василівна

Кваліфікаційна категорія - вища.
Педагогічне звання - вчитель-методист. Керівник гуртка «EnglishClub»
Тема самоосвіти: «Використання сучасних освітніх технологій при формуванні предметних і ключових компетентностей здобувачів освіти»

Суліменко Віолетта Олегівна

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.
Тема самоосвіти: «Застосування мультимедійних технологій у навчанні англійської мови молодших школярів»

Сулима Маргарита Андріївна

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти: «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках англійської мови»

Трач Оксана Василівна

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти: «Застосування інтерактивних технологій на уроках англійської мови в початкових класах»

Філонова Інна Борисівна

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти: «Інноваційно-інтегрований підхід до вивчення англійської мови».

Федорчук Анастасія Ігорівна

Шевченко Світлана Валеріївна

Кваліфікаційна категорія - вища
педагогічне звання - старший вчитель.
Керівник педагогічної інтернатури «Палітра».
Тема самоосвіти: «Нейрофізіологічні особливості формування умінь зорового сприймання на уроках англійської мови в сучасному освітньому середовищі»