Сокор Світлана Сергіївна

Соціальна педагогиня, вчителька основ здоров'я, української мови та літератури.

Закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського у 1999 році., Вінницький соціально-економічний інститут ВНЗ.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" у 2008 році.

Кваліфікаційна категорія -спеціаліст І категорії.

Педагогічний стаж - 25 років.

Тема самосвіти: "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів у дітей "

Методичні посібники «Вплив сімейних цінностей на формування обдарованої дитини» (2013 р.), «Нові виклики сьогодення: саморегуляція емоційних станів дітей у кризових ситуаціях» (2016 р.), матеріали надруковані в збірнику матеріалів «Актуальні проблеми та особливості діяльності психолога в закладах освіти».

Нагороджена грамотою за зайняте І місце у міському конкурсі «Кращий соціальний педагог загальноосвітнього навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016- 2017 н. р.».

З 2016-2020 роки - голова методичного об’єднання соціальних педагогів м. Вінниці.

Учасниця VIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» (2017р.) (золота медаль).

Учасниця XIV міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті" (2022 р.) (золота медаль).

Електронна скринька: sokor@sch20.vin.ua