Педагогічна рада

26.01.2021 року у закладі відбулася педагогічна рада на тему: "Робота школи за новим стандартом: результативність адаптаційного циклу як передумова розвитку ключових компетентностей учнів в основному циклі навчання НУШ"

На педагогічній раді було розглянуто наступні питання:
1. Новий стандарт початкової освіти: схоже і відмінне (вчитель початкових класів Літв'якова І.Д.).
2. Особливості адаптаційного циклу. Критерії, правила та процедури оцінки учнів (вчителі початкових класів Матюха А.А, Мірчук Л.В.).
3. Навчання на основі результатів адаптаційного циклу НУШ. Особливості навчання в 3 класі (вчитель початкових класів Головня І.В.)
4. Комплексні діагностичні роботи інтегрованих курсів з предметів "Українська мова" та "Я досліджую світ" (вчителі початкових класів Зайцева Л.С., Шарапова Г.П., Попова Л.В.).