Великодній ярмарок добра

До відома небайдужих людей! 30 квітня 2021 року відбудеться Великодній ярмарок добра, мета якого зібрати кошти Мейко Анастасії та Буйненко Олексію. Діти навчаються в школі №20 та ведуть боротьбу з найстрашнішою хворобою-онкологія.
Усі хто хоче долучитися до благодійної акції:
- 30.04 з 8.00 до 14.00 можуть принести готову випічку (пасочки) для продажу (пунт прийому - хол школи №20);
- 30.04 з 15.00 до 18.00 зможуть придбати святкову випічку на будь-який смак (магазин КОМОРА (мікрорайон Малі Хутори)).

Шановні працівники та батьки!

Для тих, хто хоче зробити *благодійний внесок* для підтримки родин діток, які мають онкозахворювання, відкрито банківський рахунок ім'я *Олійник Ю.О.* (мами учениці 1-Б класу, яка входить до складу Батьківської ради школи), а також *розміщено скриньку* для коштів на І поверсі школи (приймальня).

ПриватБанк 5363-5420-1430-2559 Олійник Юлія*