Лідер року 2021 !!!

31 травня в он-лайн форматі підбили підсумки обласного конкурсу «Лідер року 2021» серед лідерів учнівського самоврядування. Він проходив за ініціативи Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації з 19 до 31 травня. Обирали голову Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер».
19 претендентів підготували презентації щодо власної життєвої позиції та досягнень у сфері самоврядування.
Члени журі відзначили 9 учасників, які пройшли у фінал.
У фіналі кожен конкурсант обирав ситуацію і висловлював власну позицію щодо її розв'язання. Одночасно кожен з членів журі мав можливість поставити питання.
У підсумку перемогу здобув учень 9 класу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» Богдан Голумбйовський.
Друге місце посіла учениця «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради» Анна Крижанівська, третє - Катерина Канцир із Жмеринської територіальної громади.
До складу журі увійшли:
Остапенко Марина - голова Молодіжного Конгресу Вінниччини, Юнова Юлія - голові студентської ради Вінниччини, Кобися Микола - радник Голови Вінницької обласної державної адміністрації, Оцвера Анна - головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації