До відома учасників освітнього процесу

Департамент освіти Вінницької міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №20 Вінницької міської ради»

Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства

Зразок ситуаційного завдання конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Наказ про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №20 Вінницької міської ради»

Склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №20 Вінницької міської ради»

Терміни подачі документів з 02.08.2021 р. по 01.09.2021 р. включно.