Науковий пікнік "Чарівний світ природи"

В рамках тижня розвитку екологічної компетентності, 26.11.2021р, вчитель хімії: Сольська Л.П., провела науковий пікнік: «Чарівний світ природи» для учнів 3-Б класу (кл. керівник: Дода Л.Г.). Діти мали можливість допомогти у проведенні найпростіших хімічних реакцій, так як вже у 3-му класі знають багато хімічних елементів, їх деякі властивості, володіють знаннями про будову атомів (навчаються за програмою Інтелект України). Крім того, учні попрацювали із періодичною системою хімічних елементів Д.І.Менделєєва, обговорили поширення елементів у природі. Діти були активними та демонстрували чималий багаж знань про явища та процеси, які відбуваються у природі. Така зацікавленість та бажання досягати нових вершин забезпечить їх високий інтелектуальний розвиток, а позитивні емоції та гарний настрій, які отримали, будуть у їхніх серцях на весь день.