Інформаційний марафон

«Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет»

У період з 07.02.2022 року по 11.02.2022 року в комунальному закладі «Вінницький ліцей №20» проходив інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет».

У рамках марафону відбулися бесіди, вікторини, конкурси, тренінгові заняття та ігри.
Зокрема для учнів 2-х класів було проведено інтерактив «Харчування. Вітаміни та їх значення для здоров'я. Питний режим». Третьокласники стали активними учасниками воркшопу «Корисні звички в моєму житті». Аукціон знань з елементами казкотерапії «Я обираю здоров'я» відвідали учні 4-х класів.
Протягом тижня діти дізналися багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я, та зрозуміли, що здоров'я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.