Міжнародний день Миру!

21 вересня - Міжнародний день Миру!
Для нашої держави День миру є особливо значимим. МИР на рідній Україні - це найзаповітніше бажання всіх українців. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення війни в Україні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях... Про мир!
У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому - миру в сім'ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
Дякуємо нашим ЗСУ і щиро віримо у нашу Перемогу! Слава Україні!
Мир - єдине бажання сьогодні, яке об'‎єднує всіх українців
Учні 4-Г класу бажають миру, спокою і благополуччя нашій незалежній та рідній Україні! Мир дуже скоро настане на нашій рідній українській землі! Діти прагнуть миру на Землі !
Для перегляду відео, натисніть на картинку

Мир справді має дуже важливе значення... Миру нам і перемоги!!! Співає Валерія Олійник. Учениця 2-В класу.
Для перегляду відео, натисніть на картинку