Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності-2022

9 листопада, у День української писемності та мови, учні та учениці закладу разом з сотнями тисяч українців доєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності-2022. Основна мета радіодиктанту полягає в тому, щоб об'єднати людей навколо України в усьому світі.
Радіодиктант єдності цьогоріч особливо цінний. Ще ніколи наша мова, писемність і голос, що долинає з радіоприймача, не були такими важливими.
Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. Тому наше завдання - зберігати і удосконалювати мову - одне з найцінніших надбань.
Єднаймося, українці!
Працівники Вінницького ліцею №20 також долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності-2022 до Дня української писемності та мови.
Українська мова століттями продовжує передаватися від покоління до покоління, протистоїть ворожій пропаганді та захищає національні цінності.
Розмовляти та думати українською, мовою сильної та незламної нації, - це модно і престижно!
Нині наша рідна мова - це потужний бренд!
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість сьогодні писати диктанти.
Єднаємося, адже мова - це також наша зброя. Тримаймося! Усе буде Україна!