Різдвяна синергія

Різдвяна синергія дитячих колективів початкової школи "Вінницького ліцею №20" та старших дошкільних груп ЗДО №17
18 січня 2023 р. наш чудовий 1-Б клас був запрошений на гостини до найближчих сусідів та друзів з садочку № 17 на спільну різдвяно-новорічну розвагу "Зірка ясна засіяла". Попри непрості для нашої країни часи, такий захід сприяв згуртованості наших колективів, підтримці один одного, патріотичному вихованню молодого покоління.
Тепла атмосфера, мелодійні колядки та щедрівки, танцювальні номери "Варенички", "Нова радість стала" "Різдвяні саксафончики", Новорічний флешмоб, ігри з "Козою" розважили дітей та подарували відчуття свята. Це потрібно сьогодні всім, а нашим дітям - найбільше. Висловлюємо щиру подяку за подарунки та гарний настрій!
Для перегляду відео на спільну різдвяно-новорічну розвагу
"Зірка ясна засіяла" натисніть на картинку