«Літературна спадщина України»

Третій день тижня розвитку культурної компетентності «Культурна спадщина України» пройшов під назвою «Літературна спадщина України».
Алла Мамчур та Олег Наконечний для учнів 8-В класу провели онлайн STEM-урок «Українська вишивка у текстовому процесорі Word». На уроці діти ще раз пересвідчились у різнобарвності вишивок різних регіонів нашої держави. Також створювали вишивку Вінницької області засобами текстового процесору Word, застосувавши набуті знання з інформатики для розв'язування STEM-задачі.
Владіслав Братко урок математики для учнів 5-А класу на тему "Десятковий дріб. Запис десяткового дробу. Літературна спадщина України" присвятив Міжнародному дню рідної мови. Розв'язуючи завдання, діти знайомились з висловами М. Рильського, Т. Шевченка, І. Франка про українську мову.
Лариса Кукса та Світлана Парамзіна на інтегрованому уроці інформатики та технологій в 11-Б класі узагальнювали вивчений навчальний матеріал, додавши елементи націоналізму і патріотизму нашої української душі у проекті «Вишиванка - національний символ чи модний бренд». Учні демонстрували проєктні роботи «Чим є для мене вишиванка?», виконані у програмі Photoshop, декламували вірші, закодовували імена у вишивці за допомогою онлайн додатку «Текстова вишивка».
Інна Літв'якова у 3-Д класі провела виховний захід "КВК - знавці рідної мови!", у якому команди змагались за першість у знаннях про рідну солов'їну!
А учні 4-А класу разом з Ларисою Куксою та Євгеном Нечипоруком поринули в подорож до Україноленду. Під час мандрівки діти виконували різноманітні завдання та пригадали, про що говорить народна мудрість.
Учні 4-Г класу під керівництвом Альони Матюхи взяли участь в інтелектуальній грі «Мандрівний клубок дорогами Лесі Українки», мета якої популяризувати творчість Лесі Українки, передати силу й глибину поетичного світу Лесі Українки, виховувати любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, до творчої спадщини поетеси, почуття прекрасного.
Олег Рознюк познайомив учнів 9-В класу із творцями фізики з України, адже наш святий обов'язок знати свою історію, своїх світочів науки і культури.
Анна Чубарова для учнів 6-В та 6-Д класів провела пізнавальну вікторину "Відкриваємо Україну разом". Учасники вікторини пригадали народні та державні символи України, називали досягнення українців, здійснили віртуальну мандрівку архітектурними спорудами та слухали сучасні українські музичні хіти. Діти переконалися, що зберегти незалежність, збудувати міцну державу, розвинути й примножити її моральні, культурні й духовні цінності - святий обов'язок кожного українця.