«World School Milk Day»

#День_шкільного_молока_2023
З нагоди Всесвітнього дня шкільного молока «World School Milk Day», який у 2023 році відзначається 27 вересня, ми провели годину спілкування. Фраза «Пийте діти молоко - будете здорові», - стала лозунгом дня, бо саме діти є основними споживачами молока та молочних продуктів, корисні речовини яких так необхідні для здоров'я. Здорові діти - здорова нація Цілями заходу є актуалізація проблеми здорового харчування з фокусом на молоко та молочні продукти через висвітлення питань поживної цінності, важливості регулярного споживання молочної продукції для збереження здоров'я дітей.
Учні 6-Д підготували цікаву інформацію про молоко. На годині спілкування ми дивились пізнавальне відео, навчились створювати свою рекламу. Учні надіслали своє фото, які молочні продукти вони вживають щодня. З цих фото ми разом створили колаж.
Astarta-Kyiv Quality FOOD Trade Program Молочний альянс КАНІВ Molokia Селянське