День захисників і захисниць!!!

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ - державне свято України, яке відзначається на державному рівні з 2014 року.
2023 року Україна вперше відзначила це свято 1 жовтня. Це день вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. Поряд з традиційними заходами національно-патріотичного спрямування в ліцеї були організовані зустрічі для учнів початкових та середніх класів з Нікітіною Наталею Олексіївною, учасницею бойових дій, яка боронила наш спокій на Сході, під м. Маріуполем. Наталя Олексіївна запевнила, що мир і нашу перемогу обов'язково Україна здобуде, адже її захищають найвідважніші захисники та захисниці, продемонструвала певні військові предмети, поділилася спогадами. І зворотній зв'язок не забарився! На всі запитання допитливі учні та учениці отримали вичерпні відповіді. Дякуємо нашим мужнім захисникам та захисницям!!!