Чемпіон України з Ушу-Саньда!!!

Вітаємо переможця, Назара Сідлецького, учня 5-Є класу, Вінницького ліцею №20 з великим досягненням, перемогою та титулом чемпіона України з Ушу-Саньда.
Назар вже вчетверте став Чемпіоном України. Двічі з Ушу-Саньда ( тренер Бей Олександр), і двічі з Тайландсткого боксу ( тренер Заведія Денис). Займається Назар з 5-ти років, у школі «Wu-wei team academy».
Змагання з Ушу- Саньда проходили в Вінниці 27-29 жовтня. Назар приймав учать у ваговій категорію до 33 кг, в даній категорії приймали учать 16 спортсменів з різних куточків України. В результаті, серед 16-ти учасників, Назар став першим, здобув золоту медаль і отримав титул чемпіона України.
Бажаємо міцного здоров'я, успіху та натхнення в майбутньому виступі за збірну України на чемпіонаті Європи з Таїландського боксу.