"Знання – це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього" - день перший.

8 квітня розпочався Тиждень розвитку компетентності навчання впродовж життя «Знання – це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього."

Учні 6-А класу разом з Зоєю Рафалюк на інтегрованому курсі «Мистецтво» поринули у фантастичний та захопливий світ танцювальних ритмів. Діти з радістю знайомилися з історією виникнення таких європейських танців, як вальс, болеро, полька; з творчістю композиторів, які використовували ці танці у своїх творах. Розгадували ребуси, анаграми, виконували ритмічні вправи, танцювали, співали. Цей урок дозволив дітям зрозуміти, що ритмічний рисунок і характер народних танців є особливим і неповторним, як і кожен народ.

Учні 6-А,В і Д класів на уроках « Здоров’я, безпеки та добробуту» з Оксаною Варваріною вчилися знаходити цінності , що потрібні для громади, у якій вони проживають. Учні створювали соціальні проєкти, спрямовані на покращення життя учасників громади.

Вікторія Шірпал на уроці фізичної культури з учнями 3-Д класу провела показовий урок на свіжому повітрі з настільного тенісу під гаслом " Не кажи не вмію, а кажи - навчуся!" Діти дізнались, що таке накати, подачі та підрізка м'яча. Виявляється, що підрізати можна не тільки волосся, кущик малини, а й м'ячик з настільного тенісу.🏓 Цей вид спорту задіює абсолютно усі групи м'язів. Щоб бути здоровим, активним та спортивним, маємо рухатись і грати у настільний теніс.🏓Здорові діти - наше майбутнє!❤️

«Жити - значить мати проблеми. Вирішувати їх - значить рости інтелектуально…». У 6-Б класі учителька Людмила Сольська провела урок- практикум з предмету «Навчаємося разом»: «Конфлікт із самим собою. Вправи для вдосконалення техніки раціонального читання». Під час уроку діти познайомилися із визначенням поняття «конфлікт» та його походженням, розглядали типи конфліктів та знаходили позитивні і негативні сторони конфлікту. Розповідали про ситуації, у яких вони були учасниками конфлікту та ділилися власними думками щодо вирішення конфліктних ситуацій.

Учні 3-В класу з Оленою Компанець під час вивчення теми "Публічні виступи - це просто" дізналися про особливості публічних виступів та про важливість гарної підготовки до них. Опрацювавши різноманітні медіатексти, учні ознайомилися з лайфхаками щодо тренування голосу, постави, міміки та жестів під час виступу. Усі здобуті знання закріпили інсенізацією.

У 3-Б класі проведено урок-практикум з предмету "Я пізнаю світ" на тему "Твої відкриття. Логіка. Задачі на зважування", де учні мали змогу познайомитися з різними видами терезів та на практиці знайти масу різних монет та дрібних предметів.