Заняття з тактичної медицини!!!

Недостатньо тільки отримати знання: їх треба вміти застосувати...
Заняття з тактичної медицини, яке проводив Уманець Євген Олександрович, інструктор штабу зони ТРО, щодо вдосконалення практичних навичок надання долікарської допомоги були проведенні для учнів та учениць 10-11-х класів. Учнівська громада закладу знає, що особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першу медичну (долікарську) допомогу пораненим під час збройних протистоянь, при дорожньо-транспортних пригодах, і головне, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.
Знання тактичної медицини дуже важливі й в повсякденному житті. Екстренні ситуації виникають несподівано - забої, розтяги, переломи, відмороження, теплові удари, ураження електричним струмом, і кожен свідомий українець має володіти навичками надання домедичної допомоги при нещасних випадках.