Всесвітній день числа «Пі»

Досить креативно пройшов Всесвітній день числа «Пі» у ліцеї. Різноманітні STEM-активності 14 березня об’єднали учителів та учнів. І недаремно, адже число «Пі»-одна з найзагадковіших тем в математиці. Це нескінченне, нераціональне число має довгу історію і приховує багато цікавих фактів, містить в собі всі відомі і невідомі комбінації цифр за всю історію людства. Саме тому сьогодні на уроках та перервах здобувачі освіти 5-9 класів проводили різноманітні дослідження, експерименти, презентували техніки запам’ятовування числа, писали Пі-вірші, візуалізували число всіма можливими засобами, слухали, як звучить число «Пі», дізналися, де встановлено пам'ятник числу «Пі». Учні 5-х класів познайомилися з таємничим числом, за допомогою розмальовки, дізналися його значення, мандрували лабіринтами та розгадували філворд. Учні 6-х класів 14 березня підготували цікаві задачі та поробки. На уроках алгебри, геометрії та фізики учні 9-х класів відправилися у віртуальну мандрівку про історію і застосування числа "Пі" та зіграли в інтелектуальну гру "Восьминіг", а також пригадали залежність кута кола від значення числа «Пі». На уроці інформатики учні 8 класу згадали про число «Пі», в рамках уроку про спільний google документ розробити спільний контент, в який вписували різні цікаві факти про таємниче число.

На завершення навчального дня усі вкотре переконалися, що це число є важливим не тільки для математиків, але і для всього світу. Число “Пі” використовується в різних наукових галузях, таких як фізика, інженерія, архітектура та інших, для різноманітних обчислень, проектування та виробництва продуктів, а також у комп’ютерних науках.