В ГОСТЯХ У ПРАВООХОРОНЦІВ

👮🏻👱🏻‍♀️Представники учнівського самоврядування нашого ліцею здійснили екскурсію у відділ поліції №1 Вінницького районного управління поліції. Дітям продемонстрували щоденну роботу поліцейських та розповіли про інновації, які впроваджені в підрозділі для якісного надання людям юридичних послуг.

💻🎥Любов Бойко, старший інспектор сектору дотримання прав людини, розказала активістам закладу, що у відділі функціонує інноваційна система відеонагляду Custody Records. Вона постійно фіксує дії всіх, хто перебуває в поліції, й захищає таким чином права кожного та кожної. Також діти побачили, як виглядає фронт-офіс – місце, де поліцейські приймають громадян задля розгляду їх звернень.

📸 Ліцеїстам показали кожну з кімнат системи. Вони дізнались, де знаходяться правопорушники, як проводяться слідчі дії та зустрічі з адвокатами, а також мали змогу побачити, як безпосередньо здійснюється саме відеоспостереження.

🔬🔍 Після екскурсії у спеціальній кімнаті для дактилоскопіювання гостям відкрили таємницю вмісту «секретної» валізи криміналіста, яка допомагає фіксувати сліди злочинців та збирати докази. Ліцеїсти спостерігали, як відбираються відбитки пальців рук та самостійно спробували це зробити один одному. Свої перші відбитки забрали собі на згадку.

🤝Насамкінець діти залюбки фотографувались та дякували поліцейським за цікаву, пізнавальну зустріч.