Урок незламності "Маріуполь.

МАРІУПОЛЬ. ДВА РОКИ ПОТОМУ...

20 травня 2024 року минуло два роки з моменту остаточного виходу з "Азовсталі" наших захисників. Юні ліцеїсти нашого освітнього закладу відвідали урок незламності "Маріуполь. 86 днів героїчної оборони", який проходив у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва. Захід був ініційований Вікторією Колмиковою - матір'ю загиблого Захисника, були запрошені інші матері та близькі загинувших Героїв, діючі військові полку "Азов", завдяки вірності та хоробрості яких вдалось уповільнити натиск на інших напрямках та не дати противнику повноцінно розвинути успіх на інших ділянках фронту. Своїми трагічними спогадами поділилась Єлизавета Буткова, учениця 10-А класу нашого ліцею, уродженка м. Маріуполь, якій лише через півроку вдалось знайти та зустрітись зі своїм шестирічним меншим братом. Учасники заходу відвідали виставку картин "Душа в місті Марії".