«Україна вишивана»

Перший день тижня розвитку культурної компетентності «Культурна спадщина України» пройшов під назвою «Україна вишивана»
Наталія Юрченко в цей день провела у 7-А класі урок обміну досвідом «Розв'язування задач за допомогою лінійних рівнянь. Бабусина хустка». На уроці розглядали історію української хустки, орнамент, геометричні складові візерунків, пов'язували з лінійними рівняннями уроку алгебри. Учні вчилися зав'язувати хустку різними способами, читали приказки та прислів'я про хустку, співали пісню "Мамина Хустка", дізнавалися цікаві факти.
У 6-Д класі відбувся позакласний захід «Українські рушники і геометричні фігури на них», який провела учителька математики Ольга Босенко . Учні розповідали історії рушників своїх родин, вчилися читати візерунки. Адже орнаменти вишивки рушників - це народна пам'ять про життєдайні сили землі та сонця.
Людмила Рознюк провела для учнів 10-В класу виховний захід " Хустина моєї бабусі". Під час заходу учні обговорювали хустку як символ нашого народу, оберіг, що символізує любов та свободу.
Учні 4-Д класу під керівництвом Людмили Мірчук взяли участь у інтелектуальній грі "Вишиванка - код нації". Під час гри діти розповідали цікаві факти про українську вишивку, створювали власний дизайн вишиванки, узяли участь у захоплюючій вікторині з цеглинками лего. Кожен учень мав змогу створити схему вишивки з закодованим власним іменем за допомогою інтерактивної вправи.