Тижневик «Сімейні цінності»

У період 9 по 13 травня в комунальному закладі «Вінницький ліцей № 20» пройшли онлайн-заходи в рамках тижневика «Сімейні цінності».
Традиційно класні керівники провели тематичні бесіди, хвилини інформації, години спілкування. Ліцеїсти змогли презентувати свої вміння у створенні малюнків, фото та відеоматеріалів, через які передали усю свою любов до родини і сім'ї.
Учні 1-2-х класів взяли участь в онлайн-виставці малюнків «Щаслива родина - міцна сім'я», фото колажі «Селфі з мамою» та «Привітай маму» створювали учні 3-6-х класів. Активними учасниками фото та відеочеленджів «Захоплення моєї родини» і «За все, що маю, дякую тобі» стали учні 7-9-х класів. Чудові відеопривітання «Для мами з любов'ю» створювали найстарші ліцеїсти. Провідним мотивом у роботі кожного класного колективу, кожного учня є любов і повага до найрідніших. А, як відомо, в щасливій родині людські почуття - найбільша цінність.