«Тиждень знань з безпеки життєдіяльності»

З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей та учнівської молоді, свідомого та дбайливого ставлення дітей, учнівської молоді до свого здоров'я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу у закладі з 16.11 по 20.11.2020 р був проведений «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності».
Під час проведення тижневика були проведені: відкриті уроки, заняття з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики всіх видів травматизму; бесіди щодо дотримання правил безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками. Під час занять з учнями, приділяли увагу усвідомленню необхідності вироблення навичок дотримання відповідних правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами захисту від несподіваних травм.