Тиждень розвитку компетентностей в галузі природничих наук, день 1.

У межах тижня розвитку компетентності в галузі природничих наук у 1-А класі був проведений урок - вікторина "Буду я природі другом". Учні розширювали знання про природу рідного краю, про вплив людей, їх поведінки на природу; розвивали пізнавальний інтерес, мислення, спостережливість; виховувати дбайливе відношення до природи, рослин і тварин, почуття краси та турботи за все, що оточує. У 5-Б класі було проведено спортивний захід Cool games, метою якого було впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичної культури, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя. Єлизавета Броннікова з учнями 6-Б класу на уроці фізичної культури розвинули такі фізичні якості: спритність, швидкість, витривалість, силу. Бігали на короткі дистанції, підтягувались на перекладині, грали у футбол.
Змістовним та цікавим був урок "Історико-фольклорна основа історичного роману у віршах «Маруся Чурай», який провела Олена Колесник в 11 -Б класі. Під час уроку повною мірою розв'язувались завдання всебічного і гармонійного розвитку особистості. Учні поринули в минуле, провели паралель із сучасними подіями, учились сприймати та аналізувати реалії життя.
Олексій Пламаділ провів урок "Козацькому роду нема переводу" в 3-А класі. Діти демонстрували уміння та навички, здобуті на уроках фізичної культури.
Віта Саранчук провела ГС для учнів 6-Б класу «За життя без сміття». Говорили про екологію, навколишнє середовище, власне здоровʼя, сортування сміття. Міркували, як зберегти планету.
На свіжому повітрі інформація засвоюється набагато краще, тому учні та учениці 6-Д класу разом з Анною Чубаровою провели екозаняття на подвір'ї ліцею. Разом обговорили проблеми екології, правила сортування відходів та впевнилися, що потрібно турбуватися про довкілля.
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування