Тиждень розвитку громадянської та соціальної компетентностей "Моя Україна - героїв країна" День 2.

Різноманітними заходами та цікавими уроками був сповнений другий день тижня розвитку громадянської та соціальної компетентностей "Моя Україна - героїв країна".
Фахівчині психологічної служби ліцею Ірина Дремко та Світлана Сокор провели активність "Я є, я маю, я можу" для учнів та учениць 7-х класів. Ця активність дала змогу учасникам діяти відповідально і свідомо на засадах поваги до кожної особистості.
З нагоди відзначення Дня Соборності України в нашій бібліотеці відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки-екскурсу «Україна - єдина соборна держава». Виставка знайомить з літературою про досягнення українського народу, про здобуті ордени доблесних воїнів, про мужній дух УКРАЇНЦІВ. А молодші школярі можуть дізнатись цікаві факти про нашу Батьківщину, познайомитись з традиціями нашого народу.
Маргарита Бачинська з учнями 8-Д класу провела круглий стіл на тему: "Московсько- українські війни протягом століть". Учні класу активно обговорювали проблеми, виконували інтерактивні завдання, застосовували критичне мислення та знання з всесвітньої та вітчизняної історії.
Світлана Сокор провела інтегрований урок української літератури в 7-Г класі на тему: "Ідея самопожертви у часи фашиської окупації. Характеристика образу Килимка. Художні особливості твору". Це твір про дітей війни, він переносить читачів у тяжкі часи фашиської окупації України. Під час уроку семикласники розвивали вміння грамотно висловлювали власні роздуми, виховували важливі гуманні якості людини: чуйність, доброту, турботу про ближнього, здатність співпереживати.
Учні 5-Б класу разом з Ганною Чубаровою вирушили у віртуальну мандрівку "Люби і знай свій рідний край". Проведений захід сприяв усвідомленню, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети - побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки
Наталя Станкевич у 6-В класі провела урок української мови "Козацькому роду нема переводу. Складання власного родоводу з додержанням правил написання чоловічих та жіночих імен по батькові." Учні дізналися про походження козацьких прізвищ, про те, які з них є найбільш поширені на території України і Вінниччини зокрема. Діти розповідали про своїх предків, згадували прислів'я про родину. Покращили знання про відмінювання іменників та їх правопис. Активно та зацікавлено працювали над створенням родовідних дерев. Від щирого серця оформили листівки-побажання для наших захисників.