Тиждень розвитку екологічної компетентності "Земля - наш спільний дім" День І.

Розпочався продуктивний і насичений тиждень розвитку екологічної компетентності "Земля - наш спільний дім" у Вінницькому ліцеї № 20. 🌱🌿
У понеділок, 18 вересня, у 2-Д клас завітала Інна Шевченко, випускниця нашого ліцею з екологічною грою «Сортуй сміття правильно». Учні дізналися про важливість сортування сміття та навчалися сортувати його правильно, розгадували кросворд, грали цікаві ігри.
Першокласники 1-А класу разом з Альоною Матюхою із захопленням сортували пластик, папір, ПЕТ-пляшки, алюмінієві банки, пакети, скляні пляшки, батарейки на сортувальній станції нашого ліцею.
Учні 1-Г класу з цікавістю переглянули чудовий мультфільм для дітей, який вчить сортувати сміття. Діти мали можливість за допомогою онлайн-гри "Сортування сміття для дітей" закріпити свої знання. Відвідавши сортувальну станцію на території нашого ліцею, власноруч сортували вторинну сировину.
Учні 1-В класу переглядали мультфільм про охорону навколишнього середовища, вчилися сортувати сміття. У підсумку провели вікторину з цеглинками лего "Знавці природи" та відвідали шкільну сортувальну станцію.
У рамках екологічного тижневика учні 5-В класу разом з класним керівником Оксаною Мукомел прибрали власні домівки, зібрали, посортували сміття та принесли до сортувальної станції школи.
Учні 3-Д класу взяли активну участь у майстер-класі "Дай речам друге життя". Діти дізналися історію виникнення ляльки-мотанки та виготовили власну іграшку з уживаних речей.