Тиждень Доброчесності

#ТижденьДоброчесності #Прозорашкола Тиждень Доброчесності від Офіс доброчесності НАЗК у розпалі! Надзвичайною новиною стала публікація матеріалів вчителів початкової школи нашого закладу Кльофас Ганни та Літв'якової Інни у Посібнику до Тижня Доброчесності-2024! Вітаємо з гідною оцінкою та можливістю поширювати знання про доброчесність та антикорупцію в освітній процес на щоденній основі.

Упродовж цього тижня освітяни та учні активно долучалися до Уроків Доброчесності. Наймолодші школярики 1-Д класу з вчителькою Юлією Телковою на уроці ознайомилися з поняттям доброчесність. Переглянули відеоролик про академічну доброчесність. Обговорили за допомогою методу «Мозковий штурм» історію про дітей та плагіат. Закріпили знання власними малюнками та асоціацією про доброчесність!

Ольга Сиротіна та 2-Г клас під час ранкової зустрічі складали "хмаринки слів" на думки-асоціації до відгадуваного слова в ребусі "Доброчесність", брали участь у літературній грі "Віднови прислів'я" та переглядали мультфільм "Корисні підказки: Правда чи брехня".

Учні 5-Б та 6-Г класів разом з учителькою історії Маргаритою Бабчинською у вправі "Символи доброчесності" дізналися про складники доброчесності та навчилися розв'язувати конфлікти.

Ліцеїсти 8-Д класу та Анна Чубарова провели заняття «Доброчесність та академічна доброчесність: проблема співвідношення».

Учні ознайомилися з основними принципами академічної доброчесності, дізналися про її види та відповідальність за порушення.

Родзинкою заняття стала інтерактивна гра «Чи ця поведінка академічно недоброчесна?»: Учасники переглядали уривки з популярних фільмів та обговорювали поведінку героїв і визначали, чи відповідає вона принципам доброчесності. Аналізували ситуації та робили висновки про етику й чесність у навчанні.

Учителька історії Ірина Герасимович провела урок у 10-В на тему "Що таке корупція". В ході заняття діти ознайомилися з видами корупції, формами та її видами. Поглибили знання про державні антикорупційні органи. За допомогою різних форм роботи сформували розуміння впливу корупції на суспільство, економіку та державу. На завершення склали список правил, яких слід дотримуватися, щоб уникати проявів корупції в повсякденному житті.

Учні 7-А класу разом з вчителем Віолеттою Суліменко провели бесіду "Скажімо доброчесності "ТАК!"". Обговорили, які існують принципи доброчесності; давали поради для героїв в заданих ситуаціях; спробували аналізувати та правильно використовувати отриману інформацію.

Працюємо далі на варті Доброчесності, адже доброчесність - це шлях до лідерства!🏆

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування