Творити добро легко!!!

Вінницький ліцей №20 долучився до збору необхідного забезпечення для підрозділу мінометної батареї, у якому несуть службу випускники та теперішні батьки учнів, що перебувають на бойовому завданні на Бахмутському напрямку.
Спершу збір підтримали вчителі та працівники закладу шляхом перерахунку коштів на закупівлю автомобіля для швидкого реагування на поставлені завдання. Далі за ініціативи учнівського самоврядування й батьківської ради ліцею був проведений благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Вдалося зібрати близько 85 тис. грн. Це дозволило придбати тепловізор для мінометної батареї. Крім того, виручені кошти з ярмарку були спрямовані на підтримку працівників освіти ВМТГ та випускників закладу, які перебувають у Збройних силах України. А участь у міському заході "Дитячий благодійний вікенд" дозволила придбати необхідне забезпечення для педагогів та працівників нашого ліцею, які мобілізовані з перших днів початку повномасштабного вторгнення.
Щира подяка усім небайдужим!!!
Сили й витримки нашим незламним воїнам💪.Спільними зусиллями ми наближаємо нашу Перемогу! Слава Україні! Слава ЗСУ!!!