Цікаві подорожі фінансовою грамотністю

У рамках тижня фінансової грамотності та підприємливості учні 3-Д класу разом з учителем Інною Літв'яковою здійснили віртуальну екскурсію в музей грошей Національного банку України. Учні досліджували, які функції виконує Національний банк України та дізнались цікаві відомості про захист грошей.
Учні 3-В класу разом з учителькою Ларисою Вовк зачаровано спостерігали за грою-експерементом "Монетка, що зникає". Пограли у прислів'я і приказки про гроші, із захопленням побували в музеї грошей, переглянувши мультфільм "Азбука грошей"
"Урок фінансової грамотності" від ПриватБанку відвідали учні 4-Г класу та познайомилися з роботою ПриватБанку, пригадали історію виникнення грошей, визначали, які форми грошей перебувають сьогодні в обігу. Разом з вчителем Матюхою Альоною навчалися визначати функції грошей та розвивати вміння критично мислити та аналізувати інформацію.