«Світ цифрових технологій»

Пройшов другий день Тижня розвитку компетентності в навчанні впродовж життя, що має назву "Знання – це скарб, а вміння вчитися – шлях до нього", організованого профспілкою вчителів філології під гаслом «Світ цифрових технологій».

У cвіті, яким керує інформація, дитина мусить вміти її критично оцінювати, знати, яким джерелам можна довіряти, що таке фейкові новини та як захиститися від маніпуляцій.

З метою формування критичного мислення здобувачів освіти Валентина Канюк провела урок української літератури з елементами медіаграмотності у 5-Г класі, Вивчали біографію Івана Франка за різними джерелами, порівнювали фактичний матеріал, відокремлювали факти від суджень.

Березовська Альона у 2-А класі провела урок музичного мистецтво на тему: "Різнобарв'я голосів оркестру" і збагатила знання учнів щодо художніх образів в образотворчому та музичному мистецтвах; розвивала здатність їх аналізувати та порівнювати.

19 листопада – 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну. Кожен схилив голову, щоб згадати, відчути, вшанувати героїзм наших захисників. Учителі активно долучились до проведення тематичних заходів.

Для учнів 2-А класу Альона Матюха провела патріотичний урок "1000 днів НЕЗЛАМНОСТІ!" Учні вкотре згадували про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу. “1000 днів стійкості” — це спосіб нагадати, що боротьба за свободу триває, що Україна потребує підтримки, а український народ вартий поваги за свою незламну силу. Ірина Герасимович у 9-В класі провела урок пам'яті "1000 днів мужності". присвячений 1000-му дню героїчної боротьби України проти російської агресії. Учні проаналізували, як країна згуртувалася перед обличчям небачених викликів, і які перемоги зміцнили нашу віру в себе, а також читали вірші присвячені сучасним подіям.

У 4-Г класі Валентина Бадзюк провела захід "1000 днів війни...". Діти переглянули відеоролик "1000 днів незламності", обговорили і дійшли висновку, що запорука миру є міцна армія, яку підтримує кожен громадянин України. Діти створили пам'ятки "Правила поведінки з невідомими предметами".

Анна Чубарова для учнів 7-Б та 8-Д класів провела інтерактивно-інформаційну хроніку "1000 днів війни – 1000 днів незламності".

Під час заходу учасники освітнього процесу згадали ключові події, які стали випробуванням для нашої країни, але водночас продемонстрували силу духу українського народу. Інтерактивний формат дозволив дітям не лише дізнатися більше про історію сучасної України, а й висловити свої думки, емоції та поділитися власним баченням майбутнього. Цей захід вкотре нагадав нам усім, наскільки важливими є сміливість, єдність та незламність.

Неповторною прикрасою дня став майстер-клас, який організувала учителька української мови та літератури Степаненко Вікторія для вчителів закладу. Запрошені Ірина Яринчак, завідувачка сектору наукової інформації з питань культури та мистецтва і Людмила Киричок, завідувачка відділу художньої культури та мистецтв ВОУНБ ім. В. Отамановського радо показали, як з простих речей можна творити красу і дали можливість доєднатися до прекрасного.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування