Спортивне свято "Тато, мама і я - спортивна сім'я"

Рухова активність дітей молодшого шкільного віку є природною біологічною потребою, ступінь задоволення якої багато в чому визначає подальший структурний і функціональний розвиток дитячого організму🤸‍♂️🤸‍♀️. Участі у фізкультурних святах сприяє виявленню ініціативи у виконанні рухових завдань, досягненню кращих результатів в умовах змагань, вихованню дружби, наполегливості, відповідальності, дисциплінованості та інших морально-вольових якостей. 👫Залучення батьків до безпосередньої участі у фізкультурних святах сприяє пропаганді фізичної культури серед населення, є однією з активних форм роботи педагогічного колективу школи з батьками у питаннях фізичного виховання. Проведене Пламаділом О. В., вчителем фізичнох культури, спортивне свято "Тато, мама і я - спортивна сім'я" стало яскравою подією для учнів і батьків паралелі перших класів. Молодці!!!