Розмаїття майстер-класів

НАРОДНІ УМІЛЬЦІ В ГОСТЯХ У ВІННИЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 20

Чудові години творчості подарували народні майстри ліцеїстам, завдячуючи реалізації благодійного проєкту "ВінОК" від ГО "Вінницький Центр Освітніх Технологій" та команди "ВільнОсвіта". Школярі мали змогу відвідати багато цікавих майстер-класів: декоративну майстерню (декупаж), гончарне коло, термомозаїку, керамічну майстерню, бісероплетіння (браслети куміхімо, чокери). Також учасниками дійства із соломоплетіння «Летіть соловейки на рідну Україну» стали учні та учениці 7-В класу з народною майстринею Галиною Твердолою.

Майстер-класи проходили у дружній, невимушеній атмосфері, яка дала змогу кожному розкрити свої здібності та уподобання.

Дякуємо усім, хто приєднався до наших майстерень та вніс свою краплинку у створення цього особливого дня!