Прекрасний світ мистецтва

З 13.12.2021р. по 17.12.2021р. у закладі проходив тиждень формування культурної компетентності «Прекрасний світ мистецтва».
Основна мета проведення тижня - це залучення учнів до різних видів мистецької творчості шляхом розкриття і розвитку природних здібностей, творчого вираження особистості.
В рамках проведення тижня вчителі кафедри художньо-естетичного циклу цікаво організували роботу для здобувачів освіти. Тітова О.П. провела мистецький марафон серед учнів 5-х класів «Виготовлення новорічної іграшки на ялинку», серед учнів 6-х класів - «Виготовлення новорічної композиції» та серед учнів 7-х класів - «Виготовлення народної іграшки на новорічну тематику з солоного тіста». Рафалюк З.Д. провела вікторину у 10-А класі «Мистецтво культурних регіонів світу», Часник Т.М. - музичну вікторину у 2-В класі «Вгадай музичний інструмент», Сергієнко Н.В. провела майстер-клас серед учнів 5-6 класів з хореографії. Також були проведені уроки обміну досвідом.
Протягом тижня здобувачі освіти виявляли художньо-образне, асоціативне мислення у процесі художньо-творчої діяльності через образотворче, музичне та хореографічне мистецтво, формували повагу до до національної та світової мистецької спадщини.