«Пісня - душа народу»

Четвертий день тижня розвитку культурної компетентності «Культурна спадщина України» пройшов під назвою «Пісня - душа народу».
Учні 5-Б класу з Вітою Саранчук на бінарному уроці говорили про українську пісню, її значимість в українській культурній спадщині. Діти шукали коло та круг в українських обрядах та символах, дізнавалися про традиції українців та їх значення. А також наводили свої приклади кола, круга; вчилися знаходити довжину кола.
Наконечна Ярослава разом із учнями 7-Б класу провели позакласний захід "Фізичний ярмарок". А що ж за ярмарок без пісні, адже пісня - це душа українського народу.
На уроці геометрії Ліпач Світлана з учнями 7-Б класу збирали свій «вінок знань» з теми «Коло. Круг», розповідали про традиції, пов'язані з українським вінком - одним з найдавніших символів нашої країни, демонстрували свої обереги, а також виконали необхідні розрахунки для створення українського віночку-оберегу, які учні виготовлять і передадуть нашим захисницям, тим, що боронять Україну і рятують наших чоловіків.
Інна Андреєва у 6-В класі провела урок обміну досвідом «Українська природа, народні образи та традиції. Роль народної пісні в повісті В. Короленка «Сліпий музикант»». Здобувачі освіти визначали роль описів природи, народних образів і традицій у творі; познайомилися з музичним мистецтвом кобзарів і лірників; поглибили свої знання про взаємозв'язок музики та літератури.
Гура Таїса та учні 11-А класу на уроці української літератури «Дмитро Павличко. Пісенна лірика, її популярність. Вірш «Два кольори», який став народною піснею» переконались, що «не може бути вищої похвали й радості для поета й композитора, як виконання їхньої пісні самим народом».
Часник Тетяна провела в 4 - Г класі урок на тему "Українська пісня - це бездонна душа українського народу, це його слава». Учні продемонстрували свої творчі здібності, бажання примножувати, берегти свою національну культуру, любов до пісні, до рідного краю.