Перші здобутки на початку нового навчального року!!!

На початку нового навчального року вже маємо перші здобутки!

Адже у серпні команда педагогів комунального закладу «Вінницький ліцей № 20» брала участь у проєкті «Психічне здоровʼя та психосоціальна підтримка дітей під час літніх канікул для дітей у місцях їхньої найбільшої концентрації» у межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя за ініціативою Олени Зеленської «Ти як?» та спільно з ЮНЕСКО, який реалізує ГО "Батьківська Спільнота"

Після проходження навчання та вивчення вчителями детальних інструкцій, заклад отримав велику кількість настільних ігор для зміцнення психічного здоровʼя дітей в умовах війни. Впроваджуємо гейміфікацію та знаходимо нетипові рішення в освітньому процесі! Вдячні за можливість підтримувати наших учнів на канікулах та допомагати долати стрес через гру!

Все буде 🇺🇦