Обрано проєкт-переможець!

Два роки поспіль наш заклад ставав переможцем у міському конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» та отримував фінансування для реалізації цих проєктів.
У 2020 -2021 навчальному році учнівська громада знову вирішила спробувати свої сили і найактивнішими представниками були розроблені сучасні, креативні проєкти. Для участі в шкільному етапі конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» координаційною радою було відібрано чотири найкращі учнівські проєкти:
• «Алея казок» (створення території для відпочинку та проведення екоуроків);
• «Від порядку до науки» (встановлення локерів, упорядкованих за таблицею М.Мендєлєєва);
• «Спортивна зала нашої мрії» (створення сучасної спортивної зали);
• «Школа патріотичного гарту» (створення військово-спортивного клубу на базі закладу).
У голосуванні, яке відбулося в режимі онлайн, взяли участь 510 учнів. За результатами голосування переміг проєкт «Школа патріотичного гарту», спрямований на створення на базі закладу військово-спортивного клубу (автор проєкту Голумбйовський Богдан, учень 9-Б класу).
Проєкт-переможець буде представлений на міському етапі конкурсу «Бюджет шкільних проєктів». Ми віримо в свій успіх та перемогу, а Богдану Голумбйовському бажаємо достойно захистити проєкт.