«Навчаюсь всюди і завжди!»

У 20-му ліцеї м. Вінниці стартував тижневик розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності під гаслом «Навчаюсь всюди і завжди!»
Учні 1-В класу цікаво й захопливо розпочали тиждень «Ми - дослідники, ми - винахідники». Провели цікаві досліди, шукали причинно-наслідкові зв'язки в експериментах та завершили день презентацією іграшки - флексагон, яку виготовили власноруч.
У 1-Б класі цікаво й пізнавально пройшов бінарний урок, який проводили Тетяна Гусак та Лариса Кукса. На уроці учні дізналися про будову комп'ютера та робототехніку, із захопленням грали в розвиваючі ігри, спрямовані на розвиток ключових компетентностей.
У 1-Д класі Марина Бубелянчик й Лариса Кукса провели бінарний урок на тему: «Перші кроки до світу інформатики з елементами освітньої робототехніки в початковій школі». Учні в цікавій формі ознайомилися з кабінетом інформатики, сучасними комп'ютерами, з елементами робототехніки. Школярі грали в пізнавальні ігри, працювали над анаграмами, складали роботи з танграму.
Учителі 4-А та 4- Д класу разом із шкільним бібліотекарем та бібліотекарями Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва провели спільний воркшоп "ЧИТОМАНІЯ - ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ". Основною метою заходу було показати дітям цінність паперової книги в час науково-технічного прогресу. Діти дискутували, висловлювали свої думки, аналізували та дійшли спільного висновку.
У 4-Г класі відбулась виховна година до Дня безпечного інтернету: "Інтернет - користь чи прихована небезпека?" Учні розширили й поглибили знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, говорили про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання.
Початок був цікавим та насиченим! Продовжуємо в тому ж дусі!