«Місія вчителя сучасності»

Учитель повинен вчитися всьому постійно, тому що саме його робота пов'язана з постійним оновленням, він перший стоїть на порозі завтрашнього дня. Кожен педагог ліцею знає, чим більше ми розвиваємо й удосконалюємо себе, чим повніше реалізуємо свої можливості, тим цікавішими стаємо для своїх вихованців, тим вагомішим стає наш внесок у спільну діяльність.
Вчителі закладу знаходяться у постійному творчому пошуку. Так, 31 березня 2023 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулося засідання педагогічної ради працівників КЗ «Вінницький ліцей №20»
Розпочала зустріч проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмила Бровчак , яка окреслила вагомі досягнення університету за минулий рік - це і організація освітнього процесу, і активна соціально-виховна робота, і головне - активна волонтерська діяльність університету та студентів зокрема.
Директор ліцею Олег Слушний в знак тривалої співпраці передав подяку ректору університету за постійну підтримку і партнерство, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до спільної роботи і зацікавленість у високому результаті спільної діяльності.
Одним із питань, яке розглянули на зустрічі, було «Розвиток та удосконалення soft skills сучасного вчителя шляхом упровадження моделі 4К: креативність, критичне мислення, комунікація та командна праця».
Світлана Ліпач, заступниця директора з НВР виступила з доповіддю «Місія вчителя сучасності». Акцентувала увагу на переході від традиційних форм організації навчальної діяльності до розвивальних, проблемних, під час яких мали б можливість якомога повніше розкрити свої здібності, набути навичок дослідницької діяльності, розвинути ініціативу та творчий пошук.
Після засідання для колективу ліцею у освітньому хабі «NotBox» було проведено тренінги за напрямками «Комунікативні навички», «Креативність», «Критичне мислення» та «Командна робота».
Своїм досвідом по впровадженню навичок 4К в освітньому процесі поділились:
-Тетяна Дрозд, керівник освітнього хабу «NotBox», кандидат педагогічних наук, магістр з публічного управління та адміністрування;
-Анна Киналь, вчитель англійської та німецької мов КЗ «Вінницький технічний ліцей», кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри англійської філології Факультету іноземних мов ВДПУ ім. М. Коцюбинського;
-Валентина Воронецька, кандидат педагогічних наук, заступниця директора з НВР КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова»;
-Наталія Підлісна, директорка КЗ «Вінницький ліцей №8», тренерка НУШ.
Позитивні емоції, спільне залучення всіх учасників до роботи, до процесу пізнання, підвищення свого професійного рівня, - така атмосфера панувала на усіх тренінгах!
Дякуємо кожному за співпрацю та ініціативи, креативні ідеї та творчий підхід, шановні колеги!