«Maths is the Queen of Knowledge-2»

До проведення тижневика іноземної мови «Maths is the Queen of Knowledge» спрямований на розвиток математичної компетентності долучилися учні початкової та старшої школи. Сьогодні в 3-Д Світлана Шевченко провела інтегрований урок англійської мови та математики "Mask Masquerade" Учні вивчили математичні терміни, побували в казковому лісі, виконуючи завдання та обираючи маски тварин, обчислювали периметр трикутника англійською, отримували елементарне уявлення про дроби.
Ірина Слободянюк провела урок у 6-б класі на тему: "Інтегрований урок англійської мови та математики на тему "Магазини та покупки. Гроші."
Учні ознайомилися з новою лексикою по темі "Гроші", дізналися, як називаються гроші у англомовних країнах, виконували різноманітні вправи. На кінець уроку учні навчилися складати діалог про ощадливе використання коштів під час покупок.
Олена Гнатенко провела урок в 7В класі на тему «Україна». Продовжували вивчати тему, пов'язуючи її з математикою. Вивчали математичні символи. Виконували та складали приклади, задачі із площею країни, довжин річок, кількістю населення, визначали різницю в числах між столицями України та Великої Британії.
У 3 -Д класі відбувся захід під назвою "Geometrical shapes in the town" з Марією Дерегуз. Учні вивчали геометричні фігури, розповідаючи про містo. Отримали книжкові закладинки з назвами геометричних фігур і назв будівель. Також виготовляли 3D Paper City. Урок був сповнений творчості і креативності.
14 березня відзначається день народження Альберта Ейнштейна, видатного фізика-теоретика та автора теорії відносності. Виявляється, що дні народження притаманні не тільки людям, а й числам. Таким є число π. Його день народження (або його ще називають День пі) святкується чотирнадцятого березня. Для учнів 10-А класу був проведений позакласний захід «День народження числа π»
До Міжнародного дня числа Пі Лариса Редчук з учнями 4-В класу провела майстер клас по виготовленню Пі- браслета. Діти познайомилися з історією виникнення числа Пі, слухали мелодію числа Пі, співали математичну пісню, виконували математичні завдання та виготовляли Пі-браслет.
Ярослава Наконечна разом з 7-Б класом, на уроці фізики розвивали математичну компетентність при розв'язуванні задач на Закон Архімеда, та застосування числа "пі" при розв'язуванні задач фізичного змісту.