Марафон добрих справ

Вінницький ліцей №20 приєднується до Всеукраїнського Марафону добрих справ, мета якого продовжити підвищувати культуру благодійності серед учасників освітнього процесу. Захід відбувається в межах найдобрішого руху #ЩедрийВівторок :
Організовується збір необхідних продуктів харчування для багатодітної сім'ї ВПО та сімей дітей із складними життєвими обставинами.
У рамках співпраці закладу з Всеукраїнською ГО "СУВІАТО" організовується збір волонтерської допомоги з метою подальшої передачі до військових підрозділів у зону бойових дій (Бахмутський, Авдіївський, Харківський та Херсонський напрямки).
Список необхідних продуктів:
⚡Консерви (м'ясні, рибні)
⚡ Їжа швидкого приготування (сухі супи, каші...)
⚡Чай, кава, цукор, згущене молоко
⚡Печиво, шоколад, цукерки
⚡Сухофрукти та горіхи, мед
Засоби гігієни:
🧼Вологі серветки
🧼Станки для гоління
🧼Зубні пасти та щітки
🧼Мило (рідке та кускове )
Важливо:
💡Батерайки
💡Теплі рукавиці
💡Флісові бафи
💡Шапки
💡Теплі шкарпетки

Збір необхідних продуктів і речей буде проводитись на базі Вінницького ліцею № 20 з 29 листопада по 14 грудня з 8:00 до 19:00 (зимовий вхід від садочку 17)
Не будьте байдужими! Допоможімо тим, кому ще важче!