Інженерний тиждень

Закінчився інженерний тиждень. Здобувачі освіти кожного з класних колективів випробовували себе у майстерності моделювати, спробувати щось винайти, створити власними руками.
В рамках інженерного тижня здобувачі освіти разом з вчителями створювали моделі: "Ракета", "Сніговик", "Махольоти" та інше. Під час роботи учні використовували підручні матеріали: соломки та паперові стаканчики для напоїв, папір, скотч, харчову соду, засіб для миття посуду, кольоровий папір та інше. Участь в таких проектах дозволяє здобувачам освіти стимулювати розвиток мозку та креативності, що є важливим для всіх дітей без виключення, а також сприяє соціалізації одних та розвитку навичок емпатії інших учнів - навчає працювати разом та налагоджувати зв'язки. Окрім цього, для багатьох дітей з порушеннями психофізичного розвитку та інвалідністю, це може стати реальним шансом збудувати у майбутньому успішну кар'єру у STEM-сфері .