Flowers4school

Наш заклад разом з багатьма закладами Вінниці, прийняв участь в освітньому проєкті Flowers4school.
Так, заклади-учасники отримали від Нідерландів коробку з цибулинами квітів, серед яких тюльпани, нарциси, гіацинти та крокуси. Наші ліцеїсти активно висаджують цибулини квітів на підвіконні у стаканчики та згодом пересадять у квітники ліцею.
Крім того, відвідувачі «пункту незламності», який функціонує на базі нашого ліцею, також з радістю долучаються до проєкту озеленення території та висаджують цибулинки квітів у використані стаканчики. Квіти, що виростуть, згодом прикрасять територію нашого закладу.
«Навіть в такий час потрібно шукати щось світле та хороше, адже війна незабаром закінчиться, а краса, яку створять усі охочі, обов'язково радуватиме наше око»
Для перегляду відео натисніть на картинку