Екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч»

З 24 по 28.04.2023 в закладі проходив екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч». Наше сьогодення диктує свої умови життя, тому завдання для кожного з нас - підвищити свою екологічну свідомість та екологічну культуру, задля сприятливого навколишнього середовища, яке страждає від людей.
З цією метою пройшов ряд тематичних заходів в класних колективах 1-11-х класів, у ході яких учнівська громада вчилася дбайливому раціональному природокористуванню: робота над проєктом «Чисте довкілля - чисте сумління», уроки у форматі STЕМ-освіти «Земля - казкова планета, тільки потрібно її берегти», «Творимо планету власноруч», «Стежками Червоної книги України», години спілкування «Бережімо планету Землля», «Спорт та навколишнє середовище», «Екологічний бумеранг», «Чорна трагедія на кольоровій землі».
Рада командирів 5-11-х класів спільно з тренером спортивної секції з кікбоксингу Бондаренком Олександром висадили біля ліцею алею Слави з 16 дерев сумаха оцтового.
Учнівським колективом 8-В класу була підготовлена виставка малюнків «Наш дім - планета Землі - Сонячна система».
У межах заходів марафону для всіх учасників освітнього процесу Вінницького ліцею № 20 рада старшокласників ініціювала інформаційну екорубрику «Зелена Хвиля». А для учнів та учениць 5-х класів підготували інформаційні хвилини «Про скарги природи та за чисте майбутнє!». У повідомленнях наголошувалось про важливість участі кожного щодо дбайливого відношення до довкілля та необхідності сортування побутових відходів.