Екологічний марафон

В період з 18 по 29 квітня 2022 року в комунальному закладі «Вінницький ліцей №20» проходив екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч». В рамках марафону були проведені заходи спрямовані на виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей та учнівської молоді стійких установок на раціональне природокористування. Учні мали можливість здійснити віртуальний 3-D тур Національним музеєм «Чорнобиль», подорожувати сторінками історії «Чорнобиль у вогні: минуле і сьогодення». Показали свої знання з екології в інтерактивній грі «Будь природі другом!» та вікторині «Кроки до гармонії з природою». Усі учні залюбки взяли участь в акції «Краса і затишок удома власними руками»