Дружні стосунки Вінниці та Кельце

У грудні 2019 року між закладом Вінницький ліцей №20 та І Загальноосвітнім ліцеєм ім. С. Жеромського в Кельце підписано меморандум про співпрацю. Попри виклики воєнного часу колективи закладів продовжують зміцнювати дружні стосунки. Цьогоріч виповнюється 65 років партнерських відносин між Вінницею та Кельце, з нагоди чого 25 травня 2023 року у форматі онлайн-конференції відбулася зустріч вінницьких та польських лідерів учнівського самоврядування. Школярі обмінювалися ідеями, обговорили систему освіти двох країн, діяльність учнівського самоврядування, із захопленням розповідали про реалізовані проєкти, окреслили основні тези плану подальшої співпраці та провели онлайн-турнір з шахів. Учні Вінницького ліцею №20 презентували картину на знак вдячності й дружби між Польщею і Україною. Для її створення використано символи двох країн, а також українські й польські монети.