День здоров'я!!!

День здоров'я у нашому закладі - це день відпочинку, день ігор, день розваг. Його призначення - сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей дошкільного віку.
Педагоги та учні закладу об'єдналися та разом здійснили "Забіг заради перемоги". Для учнів були підготовлені різні спортивні активності: 5-ті та 9-ті класи змагались у спортивних естафетах, 6-ті та 8-мі класи взяли участь у легкоатлетичних змаганнях, між учнями 10-х та 11-х класів організували турнір з волейболу.
Школярі відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємодопомогу.
Особливим гостем заходу був учитель фізичної культури Кирган Дмитро Михайлович, який перебуває на службі в ЗСУ. День здоров'я був насичений, цікавий, веселий та пізнавальний завдяки вчителям фізичної культури та підтримці класних керівників.
Для перегляду відео натисніть на картинку
Учні 1-4 класів також долучилися до Дня здоров'я та дистанційно виконали загальношкільну руханку з класними керівниками.🏆👍⚽. Нашою метою є підтримка здоров'я маленьких учнів та пропагування правильного способу життя. Бути здоровим - це стильно!