День молодіжного місцевого самоврядування у Департаменті соціальної політики Вінницької міської ради

29 листопада президент закладу Кушнір Анна долучилась до відзначення Дня молодіжного місцевого самоврядування. У цей день учні - лідери учнівського самоврядування виконували ролі «дублерів» міського голови, його заступників, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради.
Анна Кушнір завітала у Департамент соціальної політики Вінницької міської ради та побачила зсередини, як відбувається процес управління системою соціального захисту громади, надання підтримки населенню, що постраждало внаслідок воєнного конфлікту.
День учнівського самоврядування - це ключ до молодіжної ініціативи та новаторства в різних сферах нашого життя.
Підтримаємо їх ідеї та стежимо за їхнім зростанням, адже вони є майбутнім нашого міста та країни 🌟